Oddział Warszawa - lotnisko

adres Port Lotniczy im. F. Chopina, ul. Żwirki i Wigury 1; Budynek Terminala A; hala przylotów, 00-906 Warszawa
infolinia 665 800 000
telefon 505 600 401 
e-mail okecie@panek.eu
e-mail rezerwacje@panek.eu
godziny otwarcia biura pon-niedz. 07:00 - 23:00

Zapraszamy do oddziału ogólnopolskiej sieci wypożyczalni samochodów PANEK S.A. w Porcie Lotniczym im. Fryderyka Chopina.
Przylatując do Warszawy w sprawie służbowej, turystycznej lub towarzyskiej, nie muszą być Państwo zdani na komunikację miejską lub taxi. Wypożyczalnia Panek S.A zaprasza do swojego punkt najmu na lotnisku Warszawa Okęcie.

Oferujemy korzystny wynajem samochodów, niezależnie od tego czy potrzebują Państwo auta małego typu Toyota Aygo czy też busa jak np. Renault Trafic. Oferujemy również odrobinę luksusu w naszym Audi A6.

Autami z Wypożyczalni Panek Rent a car bez stresu i z pełną swobodą można cieszyć się osławionymi na całą Europę atrakcjami Warszawy. Dla pragnących w romantycznym nastroju zwiedzić Stare Miasto lub chcących odetchnąć przechadzając się zielonymi alejkami Łazienek a także zwiedzających piękny Pałacu w Wilanowie. Dla tych wszystkich z Państwa dostępne jest to bez zbędnego planowania, wypożyczając jedno z aut Panek S.A. już teraz, ciesząc się swobodą wyboru spędzenia w Warszawie - stolicy Polski pięknych chwil. Pokaż Panek S.A. Wypożyczalnia samochodów Warszawa Okęcie na większej mapie

« Powrót

rezerwacja - 665 800 000