Oddział Częstochowa

adres ul. Iwaszkiewicza 8/184 , 42-200 Częstochowa
infolinia 665 800 000
telefon 509 811 211
e-mailrezerwacje@panek.eu
godziny otwarcia biura pon-pt: 09:00 - 17:00,   sob: 09:00 - 13:00

Zapraszamy do oddziału ogólnopolskiej sieci wypożyczalni samochodów PANEK S.A. w Częstochowie.

Dzięki niezwykle rozbudowanej ofercie nasza firma jest w stanie znakomicie odpowiedzieć na oczekiwania bardzo szerokiego grona Klientów z Częstochowy. Wypożyczalnia zapewnia zarówno wynajem długoterminowy, jak i krótkoterminowy, kompleksowe zarządzanie flotą pojazdów firmowych, wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy kolizji, a także przewóz towarów i osób, również w ramach usług dla VIP-ów.

Rozpoznając różnorodne potrzeby swoich Klientów, wypożyczalnia samochodów Panek S.A. oferuje możliwość wynajmu zarówno aut osobowych, jak i dostawczych. W rezultacie usługi skierowane są zarówno do tych osób, które poszukują niewielkiego auta sprawdzającego się w warunkach miejskich (jak np. Fiat Grande Punto), modeli o zwiększonej powierzchni bagażowej (np. Ford Focus Kombi), a także busów do przewozu większej ilości osób (typu Opel Vivaro), czy też pojazdów terenowych 4x4 (Toyota RAV4).

W celu zapewnienia najwyższej wygody Klientom naszej wypożyczalni samochodów, udostępniona została możliwość rezerwacji wybranego pojazdu i terminu nie tylko drogą telefoniczną lub też podczas osobistej wizyty w salonie w Częstochowie, ale również online za pośrednictwem przygotowanej strony internetowej.Wyświetl większą mapę

« Powrót

rezerwacja - 665 800 000