O FirmieFirma Panek została założona przez Macieja Panek w roku 2000 w Lubinie. Wysokiej jakości usługi, prawidłowo dobierana strategia, elastyczność oraz wytrwałość na trudnym rynku pozwoliły na dynamiczny rozwój i otwieranie kolejnych oddziałów.
Na początku roku 2009 firma została przekształcona w spółkę akcyjną o kapitale zakładowym 1 000 000 zł, dzięki czemu ugruntowała silną pozycję na rynku wynajmu samochodów oraz zarządzania flotą pojazdów. Obecnie PANEK S.A. posiada ponad 500 samochodów, oraz 34 punkty wynajmu, co daje najszersze pokrycie terytorialne wśród wypożyczalni działających na terenie Polski. Obsługujemy rocznie ponad 20 000 klientów. Naszymi klientami są  zarówno klienci prywatni jak i korporacyjni. Wszystkie auta znajdujące się w naszej flocie to wyłącznie samochody nowe lub do 3 lat, od małych osobowych po dostawcze busy. Oprócz obsługi klienta w punktach wynajmu dostarczamy auta również pod wskazany adres, do firm oraz na lotniska. Prowadzimy dodatkowo usługi transportu towarowego, przewozu osób(taxi), home assistance, relokacji pojazdów, door to door, zarządzania flotą  oraz wynajmu długoterminowego.
 
Zespół

Z uwagi na szybki poziom wzrostu rezerwacji, który zapewnił naszej firmie pozycję lidera na rynku, PANEK S.A. znacznie zwiększyła liczbę pracowników. Obecnie zatrudniamy ponad 80 profesjonalistów, którzy zapewniają pomoc oraz obsługę klientów na najwyższym poziomie. Pomimo, że w prosty i bezpieczny sposób można dokonać rezerwacji  on-line na naszej stronie www.panek.eu rezerwacji można dokonać również telefonicznie, a także osobiście w wybranych placówkach na terenie całego kraju, gdzie na wszystkie pytania odpowie Państwu wyspecjalizowana kadra.
 
Nasza wizja

Naszym celem jest stworzenie wysokiej jakości systemu wynajmu nowych samochodów, który byłby dostępny dla każdej grupy klientów, w każdym  mieście o średniej wielkości, otwarty na potrzeby klientów. Sukcesywnie chcemy zdobywać zaufanie naszych klientów, oferując stosowne rabaty, promocje oraz wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Korzyści dla klientów

Szeroka dostępność
Dzięki pozycji lidera PANEK S.A. dociera z usługami wynajmu samochodów do odbiorców, którzy  do tej pory musieli dojeżdżać do kilku głównych miast w Polsce lub drogo płacić za podstawienie do swojej miejscowości.  PANEK S.A. jest zawsze w pobliżu.
Niskie ceny
Jakość naszych usług nie odbiega od standardów oferowanych przez koncerny międzynarodowe a ceny są znacznie niższe. Nie stosujemy opłat m.in. za opony zimowe. 
Bezpieczeństwo
Nasz system rezerwacji jest bezpieczny, a dane z Państwa karty kredytowej zostaną zaszyfrowane. Gwarantujemy naszym Gościom zachowanie prywatności. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji, prosimy sprawdzić dział Ochrona Prywatności na naszej stronie.

Korzyści dla klientów korporacyjnych

Posiadamy specjalne systemy cenowe umożliwiające znaczne obniżenie cen wynajmów i usług towarzyszących.  Współpracujemy głównie z firmami typu: assistance, biura podróży, car fleet management, zakłady ubezpieczeń, serwisy samochodowe, leasing, wynajmy długoterminowe, zakłady produkcyjne i usługowe.
Zainteresowane firmy prosimy o kontakt:
 
tel: +48 665 304 931 
anna.jurguc@panek.eu

« Powrót

rezerwacja - 665 800 000